czech - drahokamu šperky, drahokamu korun, výrobce, návrhář a velkoobchodník, na skladě a lodí dnes

Vítejte na webových stránkách šperkařských společností drahokamu. Naše společnost byla založena v roce 1991 a navrhuje, vytváří a prodává drahokamové šperky, čelenky, korunky a další produkty. Dodáváme do každé země na světě. Všechny návrhy, které vidíte na našich webových stránkách, byly navrženy námi a jsou majetkem naší společnosti. Občas prodáme jeden z našich vzorů, který bude poté nahrazen novým. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, včetně rakouských krystalů a dalších vysoce kvalitních krystalů. Objednávky zadané během naší pracovní doby jsou obvykle dodávány ve stejný den za předpokladu, že nedochází k problémům s kreditními kartami nebo že máme zboží na skladě. Na všechny výrobky poskytujeme doživotní záruční dobu s ohledem na škody způsobené výrobcem.
Dodáváme do různých průmyslových odvětví, jako jsou organizátoři průvodů a svateb nebo výrobci na večerní nošení, oblečení s ověsy a další. Nemusíte se registrovat. Objednávku můžete jednoduše zadat na následujících stránkách.

Rádi bychom vás pozvali na naši webovou stránku, kde získáte další informace o našich velkoobchodních čelenkach a velkoobchodních drahokamech. Vezměte prosím na vědomí, že veškerý obsah našich webových stránek je psán v angličtině. Žádáme vás, abyste nám zaslali veškeré dotazy v angličtině.

Klikněte sem a navštivte naše webové stránky